Půjčka ProBydlení opět mezi nejlepšími v soutěži Zlatá koruna

SK_Stavebni_sporeni_2017.jpg

hodnoceni_th.jpg

 

Markéta Hrubešová a Pavel CejnarPřijďte za námi na farmářské trhy a hrajte o novou kuchyni!

 

Jaro je čas změny, rekonstrukcí, nových začátků. To my dobře víme, a proto vás zveme na naši jarní roadtour, se kterou vyrážíme na oblíbené farmářské trhy po celém Česku. Můžete se těšit na náš pojízdný domeček s kuchyní, soutěže, bohatý program a naše milé ambasadory – moderátora Pavla Cejnara a herečku Markétu Hrubešovou, která vám na místě připraví něco dobrého k ochutnání podle svých originálních receptů.
Na farmářských trzích můžete soutěžit o mnoho zajímavých cen a prostřednictvím formuláře na této straně se můžete zapojit do soutěže o novou kuchyni Gorenje

Vyhrát novou kuchyni Gorenje za 150 000 Kč je tak snadné!

 

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách www.wuestenrot.cz , a napsat, proč byste měli zvítězit právě vy. To je vše!

Pokud plánujete v nejbližším období pořídit novou kuchyni, je tato soutěž přesně pro vás! Vítězi soutěže zajistíme kompletní kuchyni, a to od návrhu až po samotnou realizaci. Stačí se přihlásit a pak se těšit, že odborná porota, složená ze zástupců Wüstenrotu a Gorenje, vybere právě vás. Hodně štěstí!

  • uzávěrka soutěže: 8. 6. 2018
  • vyhlášení výherce: 8. – 22. 6. 2018
  • realizace od návrhu po montáž: 1. 7. – 31. 8. 2018
  • slavnostní předání nové kuchyně: září 2018

 

Wüstenrot odpouští u hypoték vybrané poplatky a zavádí 7letou fixaci úroků pro refinancování

Praha 1. března 2018 – Wüstenrot hypoteční banka zavádí od 1. března poplatkové prázdniny. Bez poplatků za zpracování a poskytnutí úvěru jsou dostupné Hypotéka pro vlastní bydlení a Hypotéka na cokoliv. Navíc u Hypotéky Refin mohou klienti zažádat nově o fixaci na 7 let a získat interní ocenění nemovitosti za sníženou cenu. 

hypotéka od Wüstenrotu je klíčem k bydleníOd začátku března mohou zájemci nejen o vlastní bydlení ušetřit na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru. Pro všechny doby fixace úrokové sazby Wüstenrot promine poplatek ve výši 2 400 Kč. Ani ti, kteří si vyberou Hypotéku Refin určenou na refinancování, nepřijdou zkrátka. Pro ně má Wüstenrot připravenou zvýhodněnou cenu za interní odhad nemovitosti. Pokud nemá klient k dispozici původní ocenění svého bytu či domu, přijde jej pouze na 1 000 Kč. Standardní výše poplatku za interní ocenění bytové jednotky přitom činí 1 750 Kč, rodinný dům přijde na 2 400 Kč.

Nově sedmiletá fixace
Klienti, kteří se rozhodnou refinancovat svou hypotéku u Wüstenrotu, mají možnost si od 1. března zvolit nově fixaci úrokové sazby na 7 let ve výši 2,64 % ročně. Na výběr mají i nadále fixace na 3 roky (2,24 % ročně) nebo na 5 let (2,44 % ročně). „Reagujeme na současný trend, ze kterého je patrné, že se klienti stále více přiklánějí k delším fixacím. Rozšířením nabídky jim vycházíme vstříc. Nově si u nás mohou zajistit dnešní sazby již dva roky před samotným čerpáním hypotečního úvěru. Dvouleté období pro čerpání přijde vhod nejen při plánované výstavbě domu, ale zejména při refinancování. Klienti, kterým končí fixace až za dva roky, si tak u nás mohou aktuální sazby zajistit už dnes,“ říká Marian Holub, produktový manažer hypoték Wüstenrot.

Úprava sazeb
Wüstenrot hypoteční banka zvyšuje v reakci na Českou národní banku úrokovou sazbu hypoték s LTV do 80 % plošně o 0,2 procentního bodu u všech fixací. Změna se kromě Hypotéky pro vlastní bydlení týká také Hypotéky Refin. „Zvýšení sazeb v našem případě alespoň částečně kompenzujeme odpuštěním poplatků u vybraných hypoték. Sazby u Hypotéky na pronájem a Hypotéky na cokoli se nemění,“ upozorňuje Holub.

Klienti Wüstenrotu si mohou sjednat například Hypotéku pro vlastní bydlení ve výši 1,5 mil. Kč se sazbou 2,34 % ročně, což je ve srovnání s konkurencí stále výhodné. „Doporučujeme neodkládat svá rozhodnutí o pořízení vysněné nemovitosti příliš dlouho, neboť podmínky na trhu se mohou za pár měsíců opět lišit,“ uzavírá Holub.

Wüstenrot předpokládá, že zájem o hypotéky nebude ani v letošním roce výrazně polevovat. Do dalšího vývoje se promítnou rostoucí ceny, nedostatek nemovitostí vhodných k pořízení včetně zásahů České národní banky v oblasti poskytování hypoték. Na kroky regulátora reaguje většina bank právě tím, že zvyšuje úrokové sazby.

Hypotéky

Každý chce snít ve vlastní posteli, ve vlastní ložnici, pod vlastní střechou... Stačí, abyste měli jen 10 % z ceny nemovitosti, a dům nebo byt se může stát domovem. S jasnými podmínkami, pro různé typy nemovitostí k bydlení.

 

Co potřebujete vědět

 

·      úroková sazba již od 2,24 % ročně

·      výše úvěru od 300 000 Kč do 90 % zástavní hodnotynemovitosti stanovené bankou

·      doba splatnosti úvěru 5–30 let

·      možnost volby pevné úrokové sazby na dobu 1, 2, 3, 5 nebo 7 let

·      bez poplatku za čerpání úvěru a rezervaci úvěrových zdrojů

·      jistota garantované úrokové sazby

·      možnost mimořádné splátky části úvěru bez poplatku

·      nemusíte mít u nás běžný účet či využívat další služby

·      možnost získat peníze na váš běžný účet bez dokládání faktur

·       OSVČ umožňujeme výpočet příjmu z obratu